• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تولبار در چه زمانی برای اشخاصی که از سکه استفاده می*کن

رأی دهندگان
39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بیشتر از ۳۰۰ سکه

5 12.82%
  • بیشتر از ۵۰۰ سکه

3 7.69%
  • بیشتر از ۱۰۰۰ سکه

6 15.38%
  • محدود نباشد

25 64.10%
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: Khanwars Enhancer Firefox Toolbar - تولبار بازی جنگ خان*ها

1. Top | #1

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

Arrow Khanwars Enhancer Firefox Toolbar - تولبار بازی جنگ خان*ها

⬋ آخرین به روز رسانی: دوشنبه ۳ سپتامبر ۲۰۱۲ - ساعت ۱۸:۲۶ ⬊
    سلام دوستان،
    به دلیل پست*های زیادی که قرار داده شده بود در موضوع پیشین و از کنترل خارج شدن موضوع این تاپیک رو باز کردم.
    لطفا از ارسال نظر تو این تاپیک خودداری کنید و برای ارسال پیشنهادات خودتون از تاپیک پیشین اقدام کنید (آدرس http://forum.xs-games.ir/showthread....l=1#post165849 ).
    امیدوارم مدیران برخلاف روندی که توی این مدت داشتند مساعدتی داشته باشند! در هر حال برای خوشحالی و راحت تر شدن کار شما دارم اینکار رو می*کنم اهمیت چندانی نداره... امیدوارم حداقل زمان زیادی که می*گذارید برای بارگذاری سایت بخاطر سرعت پایین اینترنت شما صرف نشه...
    شماره*هایی که با رنگ سبز مشخص شدن برنامه نویسی و تست اولیه انجام شده و رنگ آبی به معنی در حال انجام بودن مرحله و همچنین رنگ خاکستری توی برنامه*های من قرار داره در آینده بسته به استقبال و زمانی که دارم توسعه خواهم داد.

آخرین تصاویر از امکانات تولبار (پیوست*ها): از طریق پیوست (انتهای همین مطلب) در دسترس می*باشد...

امکانات:
    بهینه سازی بارگذاری صفحات بازی و کم شدن حجم سایت، طوری که توی آنالیزی که گذاشتم ۸۰ درصد ترافیک کمتری مصرف می*شه و صفحات سریعتر بارگذاری (Load) می*شوند.
    قراردادن لینک*هایی که مهم هستند در نوار ابزار سمت راست (بخش Hotlinks) - همانطور که در اولین پیوست بخش شماره یک مشاهده می*کنید.
    قراردادن لینک*هایی در بخش ارسال مارش مثل انتخاب بخشی از کل یگان*ها و یا نیمی از هر یگان - همانطور که در اولین تصویر پیوست شده بخش دو و سه مشاهده می*کنید.
    محاسبه زمان باقی مانده تا احراز هویت مجدد (Captcha) و نمایش تصویر به صورت خودکار در هر صفحه*ای که هستید در ده دقیقه مانده به نمایش خودکار آن - همانطور که در اولین تصویر پیوست مشخص شده است.
    محدود شدن تولبار برای افرادی که از سکه زیادی استفاده می*کنند، با بررسی*هایی که کردم ۳۰۰ سکه بیشتر تولبار از کار خواهد افتاد.
    نمایش محتوای مارش*های فعال از جمله جمعیت، و منابع همراه مارش در همان صفحه مارش*ها
    دریافت منابع هدیه با رای خودکار با یک کلیک (نمی*دونم قانونی هست یا نه! اگه باشه قرار می*دم).
    تغییر وضعیت نقشه و نمایش مقیاس بزرگتر اون
    ذخیره گزارش*های نبرد با محدودیتی بیشتر از محدودیت حساب VIP
    بهینه سازی و صرفه جویی در استفاده از RAM و Virtual Memory
    تغییر جستجوگر پیش*فرض از گوگل به Bing، این کار صرفا جهت اینکه گوگل خلیج پارسی رو از نقشه برای خارجیا حذف کرد انجام می*شه! اگر جستجوگر پیش فرض گوگل باشه کار نمی*کنه تولبار

اطلاعات تکمیلی رو با به روز کردن همین صفحه اعلام خواهم کرد...

مجددا این تاپیک رو تنها برای اطلاع رسانی ایجاد کردم تا دوستانی که از من سوال کردند یا میل زدند و پیام خصوصی دادند اینجا راحت تر به مراحل انجام کار دسترسی پیدا کنند.
    پس خواهشا برای ارسال پیشنهاد یا نظر از http://forum.xs-games.ir/showthread....l=1#post165849 یا پیام خصوصی اقدام کنید.

پاینده باشید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: jpg 001.jpg (99.5 کیلو بایت, 239 نمايش)

2. کاربر زیر از _-ares-_ برای ارسال این پست تشکر کرده است:

something (01-28-2014)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

آنالیز نحوه کارکرد بخش بهینه سازی تولبار در مقایسه با حالت عادی بدون نصب تولبار

خوب دوستان، من منتظر گرفتن جوابی قطعی و مستدل بودم تا پیشرفت رو به شما اطلاع بدم، همونطور که قول داده بودم یکی از کارهایی که تولبار انجام می*ده تسریع بارگذاری سایت و کم کردن ترافیک مصرفی شما و سرور هست، تصویر پیوست شده شامل آنالیزی هست در دو حالت ۱. درحال استفاده از تولبار و ۲. درحالت عادی یا بدون استفاده از تولبار (طبق تصویر موجود در پیوست)
    واقعا نتیجه فراتر از چیزی بود که من فکر می*کردم...
    در زمانی که شما صفحه اصلی بازی یعنی بخش ساختمان*های قلعه رو باز می*کنید در حالت عادی ۱۰۶ درخواست از سمت شما به سرور ارسال می*شه که حجم ترافیک مصرفی ۲۷۳۸ کیلوبایت یا ۲/۶۷ مگابایت هست (همونطور که در بخش دوم تصویر پیوست مشاهده می*کنید) و پس از نصب تولبار نتیجه بهینه سازی ارسال تنها ۳۰ درخواست از سمت شما به سرور و حجم ترافیک مصرفی ۲۳۵ کیلوبایت یا ۰/۲۲ مگابایت هست (بخش یک تصویر پیوست شده).
    باقی موارد هم که در تصویر مشخص هست، باز هم سعی من کمتر کردن این مقدار هست، ولی در نسخه بتا فکر می*کنم شما حداقل همین نتیجه رو داشته باشید.

لطفا در صورتی که سوال یا پیشنهادی داشتید از طریق تاپیک دیگری که برای همین منظور باز شده و لینک اون در پست بالا قرار داره اقدام کنید و در اینجا مطلبی ارسال نفرمایید.
    موفق باشید
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    Never Change your Originality for the sake of others. Because no one can play your role better than you
    So be yourself. You are the best

4. Top | #3

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز
    واقعا ممنون و کارتون عالیه
    اما من مجددا تاکید می کنم این تولبار از طرف مدیریت خود بازی عرضه نشده و امنیت اون هم تضمین نمی شه, به طور کلی مدیریت مسئولیتی در قبال استفاده از این تولبار قبول نمی کنه.
    مواردی که عرض کردم فقط جنبه اطلاع رسانی داشت و امیدوارم سازنده محترم به دل نگیرن.
    تولبار تا اینجا که بسیار چیز جالبی بوده.به زودی تاپیکش هم مهم میشه
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?