• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 42

موضوع: نظرات, انتقادات و پیشنهادات شما درباره جنگ های فضــــــایی 2.5.2

1. Top | #1

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

نظرات, انتقادات و پیشنهادات شما درباره جنگ های فضــــــایی 2.5.2

درود دوستان عزیز

پیرو صحبت هایی که در قسمت کل کل و جنگ کیهان 2 صورت گرفت, تصمیم گرفتیم که تاپیکی را ایجاد کنیم تا نظرات, پیشنهادات و انتقادات شما بازیکنان گرامی پیرامون ورژن جدید بازی را جمع آوری نماییم و به تیم فنی بازی ارجاع دهیم.

بنابراین دوستان در صورتی که هر گونه صحبتی در مورد جنگ های فضـــــایی 2.5.2 دارند را با حفظ الگوی زیر در این تاپیک می توانند مطرح نمایند:

مشکل:
    دلیل:
    پیشنهاد:

منتظر شنیدن نظرات شما عزیزان هستیم.

تیم مدیریت جنگ های فضــــــایی
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

2. Top | #21

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

پاسخ : نظرات, انتقادات و پیشنهادات شما درباره جنگ های فضــــــایی 2.5.2

نقل قول نوشته اصلی توسط DARK WARRIOR نمایش پست ها
    داش میلاد اگه یکی با 26 تا ستاره سطح 7 + 900 تا گاردین سطح 10 بهت حمله کنه ( جمعیت 23600 ) و شما هم 30 کیلو ارتش شامل 700 تا بمبی سطح 10 ، 1000 تا محافظ سطح 10 و 690 تا ناوگان فضایی سطح 10 ( جمعیت 29970 ) و حتی 25 کیلو پدافند شامل 437 تا فتونی ترتیس و 1100 تا پلاسما بریزی رو سیاره ات ، فقط میتونی 9 تا ستاره مرگ نابود کنی تو 5 راند !!! یعنی 18 ستاره با حداکثر شانس باقی می مونه !!! (البته چون پدافند داره شانس نابودی صفر میشه ولی من کلی گفتم) البته من بدون دانش محاسبه کردم...طبیعتا دانش های کسی که این مقدار ستاره با این سطح داره بیشتر از کسیه که اتک خورده بیشتره !!!
    و اگه سطح ستاره بیشتر باشه به مراتب بد تر میشه !!!

در ضمن شما تو یه مزایده مگه چقدر میتونی پدافند بگیری؟اگه بین ساعت 12 و 9 صبح بهت اتک بدن چیکار میکنی؟
    اگه این حمله فیک اتک باشه و بک بخوره ، حداقل 30 کیلو ازدیاد و 25 کیلو پدافند رو سیاره ات می مونه !!! که اگه مطمئنا زدن پدافند ها هم با وجود رهگیری خیلی راحته !!!

بچه ها لطفا شبیه سازی کنید

- - - Updated - - -

ولی به نظر من بازی اینجوری لوس تر شده...
    ولی با اون کار نه سفینه ی زیادی لازمه استقرار داده بشه و نه تکنیک خاصی لازمه ! هر کی که فقط یه ازدیاد ساده بلد باشه میتونه ستاره هارو نابود کنه ، فقط مشکلی که به وجود میاد سر فیک اتکاس.به خاطر 8 راند ، طرف ازدیاد کمتری میده و در نهایت هم اگه فیک باشه خسارت کمتری می بینه .در حالی که این مقدار خسارت برای کسی که 200 میل منابع و 100 کیلو ارتش داشته باشه هیچی به حساب نمیاد !!!
    مهدی بحث هارو خوندم کلی میگم ،

اگه ستاره برگرده سره روال قبلیش خیلی بهتر میشه ، همین راند دیدی سر فیک اتک چه مصیبتی داشتیم ؟ قبلا 10 تا نهایتم 13-14تا ستاره میفرستادی با 500تا گارد کلی جمعیت برا دفاع خالی میشد !

اینم حساب کن اگه تر***دن سیاره سخت تر بشه به نفع اتحادیه که رو بازی سواره ، مثال برات میزنم ، این راند سی ام پانک یا راند 3 خودم ،

من راند 3 رنک 38 بودم ، زدم استراحت دو روز بعدش ساعت 5 صبح در اومدم سیاره سعید پرنیال رو زدم ، اینطوری به نفع کسایی میشه که انفرادی بازی میکنن ،

در مورد جانشین هم ، تو تا حالا چند بار دیدی من تو افی اتک بدم ؟ خیلی کم بوده و تو شرایط خاص ، کلا اگه جانشین اتک رو ببینه بگی سخت میشه ،

حرف اشتباهی زدی ، به نظر من کلا بازیکنی که جرات نداشته باشه تو انلاینی اتک بده همون بهتر که بازی نکنه ،

در مورد 5 راند ، اون از یه لحاظی خوبه از یه لحاظم بده ، وقتی خودت داری اتک میدی ، به نفعته ، ولی وقتی دفاع میکنی به ضررته ،

در ضمن اگه 5 رانده نباشه دیگه نمیشه پدافند هارو به راحتی زد ! اینو هم در نظر بگیر لطفا ،

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در کل با این تغییرات مخالفم ، اگه الان یه نمکسیا نسخه بتا راه بیوفته بهت قول میدم 100% از ورژن جدید طرفدارای بیشتری پیدا میکنه

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

3. Top | #22

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

تازه من ترکیبهایی از پدافند پیدا کردم که اصلا غیر قابل حمله هستن ولی خیلی نمیشه روشون مانور داد.
    مثلا کل پدافند بشه ماتریس یون + کل نیروها بشه فقط ناوگان فضایی بدون محافظ (اینطوری دیگه رهگیر هم نمیتونه بزندش)
    اینطوری فقط تیتان میتونه بزندش که اونم با سویچ کردن بین ناوگان و بمب افکن کار درست میشه
    امضاء بلد نیستم. میشه انگشت بزنم؟

4. Top | #23

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghb نمایش پست ها
    مهدی بحث هارو خوندم کلی میگم ،

اگه ستاره برگرده سره روال قبلیش خیلی بهتر میشه ، همین راند دیدی سر فیک اتک چه مصیبتی داشتیم ؟ قبلا 10 تا نهایتم 13-14تا ستاره میفرستادی با 500تا گارد کلی جمعیت برا دفاع خالی میشد !

اینم حساب کن اگه تر***دن سیاره سخت تر بشه به نفع اتحادیه که رو بازی سواره ، مثال برات میزنم ، این راند سی ام پانک یا راند 3 خودم ،

من راند 3 رنک 38 بودم ، زدم استراحت دو روز بعدش ساعت 5 صبح در اومدم سیاره سعید پرنیال رو زدم ، اینطوری به نفع کسایی میشه که انفرادی بازی میکنن ،

در مورد جانشین هم ، تو تا حالا چند بار دیدی من تو افی اتک بدم ؟ خیلی کم بوده و تو شرایط خاص ، کلا اگه جانشین اتک رو ببینه بگی سخت میشه ،

حرف اشتباهی زدی ، به نظر من کلا بازیکنی که جرات نداشته باشه تو انلاینی اتک بده همون بهتر که بازی نکنه ،

در مورد 5 راند ، اون از یه لحاظی خوبه از یه لحاظم بده ، وقتی خودت داری اتک میدی ، به نفعته ، ولی وقتی دفاع میکنی به ضررته ،

در ضمن اگه 5 رانده نباشه دیگه نمیشه پدافند هارو به راحتی زد ! اینو هم در نظر بگیر لطفا ،

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در کل با این تغییرات مخالفم ، اگه الان یه نمکسیا نسخه بتا راه بیوفته بهت قول میدم 100% از ورژن جدید طرفدارای بیشتری پیدا میکنه

ستاره ها در حال حاضر تو سرعت 10 ایکس خوب شده ولی باید نسبت به سرعت هر راند ، شانس نابودی هر ستاره به ازای ارتقا تغییر کنه

سیاره سخت تر نابود بشه به نفع همه اس...و بازی جذاب تر میشه

میلاد یعنی تو فقط تو انلاینی اتک دادی دیگه؟؟ یه خط بالاترش گفتی ساعت 5 صبح اومدی سیاره ی سعید پرنیال رو زدی.. حرف خودتو نقض میکنی هااا

اینکه تو افلاینی میشه زد یا نه به نظر من اصلا هم نامردی نیست...!!! چون همون بازیکن میاد تو افلاینی بهت اتک میده !

اینکه جانشین بتونه حمله هارو ببینه ، واقعا بازی رو خراب میکنه...اگه یکم دقت کنی میبینی که این جانشین میتونه رو منابعی که غارت میکنی و امتیازجنگ و خیلی چیزای دیگه تاثیر بزاره !!! فکر اینجاشو کردی؟به خصوص تو اول راند...!!!

در باره 5 راند هم که دقیقا ! با اینکار به نفع مدافع میشه و مهاجم هم باید کلی تلاش کنه تا بتونه سیاره ای رو بتر***ه ! که به نظر من خیلی جذابیت داره !
    من یه ارتش ستاره رو مثال زدم ولی مثلا با همون 20 تا ستاره هم وقتی اتک بدی ، وقتی مدافع 300-400 تا بمبی بیشتر نداره یا دانش هاش پایین چیکار میتونه بکنه ؟!
    اگه فقط 5 راند حمله ی ستاره برداشته شه ، مشکلی به وجود نمیاد

5. Top | #24

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 32
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

ستاره ها در حال حاضر تو سرعت 10 ایکس خوب شده ولی باید نسبت به سرعت هر راند ، شانس نابودی هر ستاره به ازای ارتقا تغییر کنه

سیاره سخت تر نابود بشه به نفع همه اس...و بازی جذاب تر میشه

میلاد یعنی تو فقط تو انلاینی اتک دادی دیگه؟؟ یه خط بالاترش گفتی ساعت 5 صبح اومدی سیاره ی سعید پرنیال رو زدی.. حرف خودتو نقض میکنی هااا

اینکه تو افلاینی میشه زد یا نه به نظر من اصلا هم نامردی نیست...!!! چون همون بازیکن میاد تو افلاینی بهت اتک میده !

اینکه جانشین بتونه حمله هارو ببینه ، واقعا بازی رو خراب میکنه...اگه یکم دقت کنی میبینی که این جانشین میتونه رو منابعی که غارت میکنی و امتیازجنگ و خیلی چیزای دیگه تاثیر بزاره !!! فکر اینجاشو کردی؟به خصوص تو اول راند...!!!

در باره 5 راند هم که دقیقا ! با اینکار به نفع مدافع میشه و مهاجم هم باید کلی تلاش کنه تا بتونه سیاره ای رو بتر***ه ! که به نظر من خیلی جذابیت داره !
    من یه ارتش ستاره رو مثال زدم ولی مثلا با همون 20 تا ستاره هم وقتی اتک بدی ، وقتی مدافع 300-400 تا بمبی بیشتر نداره یا دانش هاش پایین چیکار میتونه بکنه ؟!
    اگه فقط 5 راند حمله ی ستاره برداشته شه ، مشکلی به وجود نمیاد
    گفتم که خیلی کم ! نگفتم فقط تو انلاینی :-w

افتخار ما کسیه که رنک 1 رو به یه حرفمون عوض نمیکنه(حمید ریس وارز)

افتخار ما کسیه که ارمنستان هم که میره تو فکرمونه(معراج پتریوس)

افتخار ما کسیه که مارو با دوست دخترش اشتب گرفته برامون لاو میترکــونه(مهدی هالک)

افتخار ما کسیه که ندیده و نشناخته مارو به عنوان فرمانده قبول میکنه(فرزاد کلدمن)

افتخار ما کسیه که از سرور 1 تا الان در کنار ما وفادارنه بازی کرده(هاشم شیطان)

افتخار ما کسیه که از اتحاد دشمن میاد پیش ما(مبین ترمیناتور)

6. Top | #25

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    26 بار در 16 پست

دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

اگه 5 راند ستاره برداشته بشه تو سرورهای کلاسیک و 3 ایکس ستاره یعنی کشک
    la fin justifie les moyens

7. Top | #26

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط XS_Gemini نمایش پست ها
    به نظر من, باید پیشنهاد بدیم که ترکیدن سیاره روی اتک 5 رانده برداشته بشه. یعنی کسی اگر تونست تمام نیروهای دشمن رو بزنه. یا یک کار بهتر هم به ذهنم رسید و اونم اینه که حمله ها به جای 5-8-12 راند 8-10-12 راند بشن که در این صورت بازیکنی که سیاره اش رو از دست میده, حداقل مقداری امتیاز جنگ میگیره.

نظرتون چیه؟
    مشکل ۵ رانده یا ۸ رانده نیست
    مشکل اینه که وقتی آفلاینی میزنن سیاره*ت رو نابود میکنن

ضمنا آقای متین عزیز گفته بودن :
    من کاملا موافقم با این تز...

خیلی هم بازی رو قشنگ میکنه !

الان فرض کنید یکی به شما با 30 تا ستاره مرگ سطح 7 + 400-500 تا گاردین سطح 10 حمله کنه ...(که البته اگه ستاره سطح 10 باشه که دیگه هیچی ) اگه مهاجم حمله اشو رو 5 راند بزاره ، شما حتی با 1000 تا بمبی هم نمیتونید حداکثر شانس رو بگیرید !
    با یه حمله با اینمقدار ستاره ، حتی لازم به فرستادن جلوزن هم نیستید ! و برای زدنش یا باید 1500-2000 تا بمبی و مخلفات بدید ! که میدونید اگه فیک اتک باشه چه بلایی سرتون میاد !

و از طرفی هم برای نابود کردن سیاره خیلی جذابیت های بیشتری اضافه میشه ...

- - - Updated - - -

در ضمن یه پیشنهاد هم دارم و اونم اینکه منابعی که بعد از نابودی سفینه ها برگردونه میشه رو بردارید...

تکنیک هارو از جذابیت میندازه...فرضا اگه یکی 35 کیلو ازدیاد داده باشه ، حدود 50 درصد منابع رو برمیگردونه...یعنی در اصل به اندازه ی 5 کیلو از ارتشتون خسارت دیدید...! به لطف مزایده هم با اون منابع نابود شده حداکثر تا 1 ساعت بعد 5 کیلو سفینه رو میتونید به دست بیارید...

که در کل هم برای کسی که 100 کیلو ارتش و 100-200 میل منابع داشته باشه این مقدار خسارت هیچی نیست !!!

- - - Updated - - -

داش اینجوری واقعا بازی خراب میشه ...

هر بازیکن میتونه 3 تا جانشین داشته باشه.یکی اگه تو یه اتحاد 10 نفره ، اگه فقط 3 نفر شبا تو بازی ان باشن کافیه..!!!
    با جانشینی میتونن 7 نفر دیگه رو تو شب ساپورت کنن...!!!

که این واقعا بازی رو خراب میکنه !
    میشه با نگهداری ۲ ارتش بمبی ۶۵۰تایی (مجموعا ۱۳۰۰تا سطح ۱۰ و دانش اضافه خسارت مهم) همه ی حمله های آنلاین ستاره رو گرفت
    باز هم تاکید میکنم مشکل اصلی آفلاین اتک ستاره*ست

8. Top | #27

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshinemistery نمایش پست ها
    مشکل ۵ رانده یا ۸ رانده نیست
    مشکل اینه که وقتی آفلاینی میزنن سیاره*ت رو نابود میکنن

ضمنا آقای متین عزیز گفته بودن :

میشه با نگهداری ۲ ارتش بمبی ۶۵۰تایی (مجموعا ۱۳۰۰تا سطح ۱۰ و دانش اضافه خسارت مهم) همه ی حمله های آنلاین ستاره رو گرفت
    باز هم تاکید میکنم مشکل اصلی آفلاین اتک ستاره*ست
    دانیال جان همه که سیاره هاشونو کنار هم نمیزنن ، اگه 650 تا مثلا تو کهکشان 6 بود و 650 تا تو 1 چی؟اگه با تحریک به یکی از این 2 اتک بدن...

بعید میدونم خیلی ها نه این مقدار رو بسازن.
    ولی اگه فیک اتک باشه تو یه حمله بمبی ها رو نصف و کمتر هم کرد ! به خصوص اگه حمله متقابل باشه !

مشکل حمله تو افلاینی هم چاره داره ! میتونید 5 بار تو یه راند بری محافظت و 4 شنبه و 5 شنبه و جمعه رو بازی کنی و بقیه ی روزای هفته رو استراحت باشی

9. Top | #28

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    17 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز

منم با دوستمون موافقم مشکل اتک ستاره در زمان آفلاینی هست که باعث میشه احساس زدگی از بازی پیش بیاد چون خیلی ها وقتشون طوری نیست که بتونن همیشه آنلاین باشن و باعث میشه تعداد بازیکنان یا کمتر بشه یا سبک پایین نگه داشتن امتیاز منابع رو در پیش بگیرن که خودش باعث میشه بازیکنان جدید کمتر جذب بازی بشن ، اگه یه فکری واسه این مورد کنید مطمئن باشید بازیکنان بیشتری جذب بازی میشن حالا چه قدیمی چه جدید

10. Top | #29

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

ولی از نظر من کسی که وقت بازی تو سرعت بالا رو نداره ، بهتره ثبت نام نکنه که این مسائل پیش نیاد ، بره تو سرعت 1 ایکس یا 3 ایکس بازی کنه که حمله ها بین 4-10 ساعت طول میکشه

11. Top | #30

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

مهدی جان خوب اونطوری که میشه مثل کیهان ۲ راند ۶ که بچه های آیرون اسکای همش توی محافظت و استراحت بودن
    سرور ۱۰ ایکس هم بازی کردن حسنش اینه که اگر روزی ۱ ساعت بتونی بازی کنی توی اون ۱ ساعت میتونی ۲ تا اتک بدی و ۲۰۰ کیلو امتیاز جنگ بگیری اما اگر روزی ۸ ساعت هم بازی کنی باز هم کمه برای اینکه اتک ستاره رو روی سیاره*ات چک کنی و سعی کنی نابود نشه
    من خودم راند ۵ با ۱۰۰۰ تا پرتابگرهاگ جوری بودم که از بازیکنهای باقی مونده هم کسی جرأت نداشت با ستاره حمله کنه و کسایی که حمله کردن چون آماتور بودن ترکیدن توی خودشون
    گزارشهای جنگش رو هم مجاز نیستیم توی انجمن بذاریم وگرنه میذاشتم
    مشکل همون آفلاین بودنه و با نصف کردن آشیانه حل میشه.
    شما فکرش رو بکن طرف اونطوری مجبور میشه دفاع کنه وگرنه نصف آشیانش پر پر میشه
    نه؟

- - - Updated - - -

ضمنا جلوگیری از فیک اتک یک تکنیک خیلی قشنگ داره (که البته ریسکش بالاست و فکر کنم خودت بدونیش) و من از امین (آلبالو) یاد گرفتم. اگر خواستی بهت میگم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین