• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 4 از 22 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 220

موضوع: دنیای 1 بهم ریخت

1. Top | #1

پیشروی سطح: %35 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 130
    فعالیت کل: %0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    112 بار در 40 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز

Thumbs up دنیای 1 بهم ریخت

نابودگران منحل شد
    چند نفر از 13 مجازات با اکانتای مولتیشون
    اوه اوه روز قلعه گیری مدیریت چه گلی کاشت

زنده باد ارتش طلایی پاینده باد اتحاد طلایی

2. Top | #31

پاسخ : دنیای 1 بهم ریخت

نقل قول نوشته اصلی توسط ADELANTE نمایش پست ها
    شما اول تشریف ببر ببین علیرضا نوبخت کیه بعد بیا اینجا 6کیلومتر پست بده

در حد این حرفا نیستی که بخوای راجع به علیرضا حرف بزنی
    وای وای ترسیدم
    یکی 1 لیوان آب قند بهم بده
    همون تو در حدشی

علیرضا هر کی هست خودش زبون داره وکیل وصی نمیخواد
    بابا علیرضا شناس
    نگاه کن نمونش علیرضا پارتیکای ما 60 متر زبون داره
    اولیش خودت بودی که جور شد
    چند سکه؟

3. Top | #32

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Loneliness نمایش پست ها
    تقصیرخودته علیرضا
    عادت کردی از 1 سوراخ چند بار گزیذه بشی
    هر دو نفری که رو اکانت بودن جواب محبتاتم خوب دادن
    حرف دل منو گفتی پیام

- - - Updated - - -

والله موندم علیرضا جندبار اخه دادا خسته نشدی روحیت وتقعا بزرگه خیلی بزرگه اسفند دود کن برا خودت مکی دونم راندهای بعدی هم این اشتباها رو می کنی
    ترکه میشه فرمانده
    داداشش شهید میشه.
    با بیسیم بهش میگن لااقل جنازه داداشتو برگردون عقب ، میگه اینا همشون داداشای من هستن ، کدومشونو بیارم ؟
    آره !!! اینبار جوک نبود ( به یاد حمید و مهدی باکری )
    به افتخار قهرمانهای ایران

هر عقیده ای هم که داشته باشی
    این*ها سزاوار احترام هستند...!!

4. Top | #33

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران عشق من نمایش پست ها
    حرف دل منو گفتی پیام

- - - Updated - - -

والله موندم علیرضا جندبار اخه دادا خسته نشدی روحیت وتقعا بزرگه خیلی بزرگه اسفند دود کن برا خودت مکی دونم راندهای بعدی هم این اشتباها رو می کنی
    فرشید جان درسته هر راندی که میایم یه برنامه اینطوری واسمون پیش میاد اما درست توی همون راند یه بازیکنی پیدا می کنیم که واقعا از ته دل به نابودگران علاقه داره . همین یکیو پیدا کردن یه دنیا واسه من ارزش داره ، عشق به یه قبیله مجازی ارزشی نداره اما این عشق و علاقه ها به قبیله در واقع عشق و علاقه داشتن به دوستای هم قبیله ای هستش و نشون دهنده معرفت و رفاقت طرف ... برای نمونه رضا56 درسته 3 یا 4 راند بیشتر نیست که با ما داره بازی میکنه اما خداییش به اندازه پیام که ده راند با ما بوده علاقه داره به دوستاش و قبیله ... خلاصه بازی مهم نیست ، رفاقتا رو عشق است اونم از نوع واقعیش ؛)

5. Top | #34

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط The_Silent_Hell نمایش پست ها
    فرشید جان درسته هر راندی که میایم یه برنامه اینطوری واسمون پیش میاد اما درست توی همون راند یه بازیکنی پیدا می کنیم که واقعا از ته دل به نابودگران علاقه داره . همین یکیو پیدا کردن یه دنیا واسه من ارزش داره ، عشق به یه قبیله مجازی ارزشی نداره اما این عشق و علاقه ها به قبیله در واقع عشق و علاقه داشتن به دوستای هم قبیله ای هستش و نشون دهنده معرفت و رفاقت طرف ... برای نمونه رضا56 درسته 3 یا 4 راند بیشتر نیست که با ما داره بازی میکنه اما خداییش به اندازه پیام که ده راند با ما بوده علاقه داره به دوستاش و قبیله ... خلاصه بازی مهم نیست ، رفاقتا رو عشق است اونم از نوع واقعیش ؛)
    دادا من خیرت رو میگم ناراحتیت به عنوان یکخانورزیرونمی خوام اما مار گزیده از ریسمان سیاه سفید می ترسه نمی تو چند بار از یک نفر گزیده شدن روباید بجون بخری
    ترکه میشه فرمانده
    داداشش شهید میشه.
    با بیسیم بهش میگن لااقل جنازه داداشتو برگردون عقب ، میگه اینا همشون داداشای من هستن ، کدومشونو بیارم ؟
    آره !!! اینبار جوک نبود ( به یاد حمید و مهدی باکری )
    به افتخار قهرمانهای ایران

هر عقیده ای هم که داشته باشی
    این*ها سزاوار احترام هستند...!!

6. Top | #35

داداش اینا رو بخون خودت همه چیز دستت میاد ، من به رفیقام اعتماد دارم اما متاسفانه اونا نشون میدن که اصلا رفیق نیستن که بخوای بهشون اعتماد کنی :
    نوشته اصلی توسط...
    lashia hame sekei shodan tofan mige 4k seke mikham baghie migan seke mikhaym migam iayn ... baba

اصلا بازیکن سکه ای نیار ... () سکه ها که ته کشید یا ترک میزنن میرن یه جای دیگه یا ولت میکنن به حال خودت ...
    سعی کن همینایی رو که داری به نحو احسن ازشون استفاده کنی و تا جایی که میتونی کمکشون کنی . سهراب ایلیدان کنار اکانت من استارت زده

sokhanranie to ghabilaro hal kon mikham ba harfo refaghat namak gireshon konam in rand ro essi nemishe hesab kard 2ta niro kam darim shab miram ba bacheha biron bebinam ehsano mitonam biaram

من تو قبیله نیستم ، اکانت دست پیام هستش . واسم بفرست ببینم چی گفتی . اسماعیل رو منم میگم روش حساب باز نکن ...

be acc esterahat dadam ama akhare rand ye refandom bezar hame migan man farmanrava basham:d
    are essi seke nadare kari nemitone bokone tage khobiam nadare seyed majido gir biar toofane mige majid age bege harja miram sabkam begir

شمارش دستم نیست ؛ گیر آوردم بهش میزنگم اما این شرط گذاشتنا و این چیزا رو قبول ندارم . اگر بخواد بیاد میاد ؛ در ضمن تو همین الانشم فرمانروایی . یادته راند 8 فرمانروایی رو بهت دادم ؟ واسم مهم نیست ، به هر کسی اعتماد کردم دیگه شک نمیکنم بهش ...

7. Top | #36

پیشروی سطح: %16 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 84
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    10 بار در 7 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نه بابا؟؟؟؟
    نابودگران منحل 13 بن؟؟؟؟

8. Top | #37

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    688 بار در 296 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Loneliness نمایش پست ها
    دوست من چرا مثل دو راند پیش دوباره جو میگیرت؟ خوددار باش یکم

نابودگران منحل نشد

ماجرای کاملش اینه که امروز جناب یاشار خان میاد رو اکانت butcher که مشترکا برای یاشار و آرمین بوده رو ترک میزنه دیروز هم 13A13 ترک میزنه
    وقتی یاشار ترک میزنه علی نوبخت هم ترک میزنه باهاش و بعد تو پروفایل adelante به عنوان فرمانروای 13 معرفی میشه
    واقعا خیلی جالبه نه؟؟؟؟

نمی دونم چرا بعضی ها انقدر حقیرن که اول راند میان و منم منم میکنن و دست رفاقت میدن
    بعد چوب حراج میزنن به شرفشون (حرف مرد شرفشه)

همین آقایون که این راند ترک زدن راند پیش و کمک بچه های ما رو یادشون رفته

کسایی که الان دارن میان میگن فلان و بهمان 3 نفرشون منظورمه
    یادشون رفته عکس اون کاپ تو اکانتشون مال نابودگرانه و اگه نمیومدن تو نابودگران باید خواب رنک رو میدیدن و کسی آدم حسابشون نمیکرد

از این به بعد کسی پست داد دوستان ازطرف من ازش بپرسن شرفش چند سکه میرزه ممنون

البته بعضی هام که همه میشناسین و معرف حضورن اصلا شرف ندارن که حتی اندازه سکه های تو بازی ارزش داشته باشه ))

همگی موفق باشین با رنکاتون )

اقا پیام . یاشار و علیرضا از کسی سکه نگرفتن که بیان نابودگران بازی کنن و تا اونجایی که من میشناسمشون ماشا... جفتشون کارشون درسته و دستشون به جیبشون میرسه که لازم نباشه از کسی سکه بگیرن
    راستش به نظر من حرف خوبی نزدی . جفتشونو میشناسم و قبول دارم و دلیل ترک زدن یاشار چیزه دیگه بوده وگرنه هیچ مشکلی با نابودگران نداشته
    ------------
    Game0ver
    ------------

9. Top | #38

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

متن چت مال کیه

10. Top | #39

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadnoei نمایش پست ها
    اقا پیام . یاشار و علیرضا از کسی سکه نگرفتن که بیان نابودگران بازی کنن و تا اونجایی که من میشناسمشون ماشا... جفتشون کارشون درسته و دستشون به جیبشون میرسه که لازم نباشه از کسی سکه بگیرن
    راستش به نظر من حرف خوبی نزدی . جفتشونو میشناسم و قبول دارم و دلیل ترک زدن یاشار چیزه دیگه بوده وگرنه هیچ مشکلی با نابودگران نداشته
    باو بحثش رو کش ندین دیگه ؛ دلیل هرچی که بوده مهم نیست . علیرضا دلیلش رو گفت اما یاشار رو نمیدونم ، هر چی که بوده درست نبوده . من یه راند با اکانت امیر فیس تو فیس تو متالرز بازی می کردم . قبیله خودم با اختلاف 8 امتیاز پشت سر متال داشت رقابت میکرد و میتونستم با ترک زدن یا یه کاری مشابه همین کارایی که جدیدا باب شده نارفیقا انجام میدن رنک1 قبیله رو بگیرم اما چنین شخصیت بی معرفتی نیستم ... وقتی با کسی دست دادم اگر گردنمو هم بزنن پاش می ایستم . اما اینت دوستان هر کدوم خلاصه گشتن یه بهونه گیر آوردن برای ترک زدن ؛ احسان که میگفت فرمانرواتون خوب نیست بچست ! خلاصه ترک زد و رفت . علیرضا گفت چرا احسان رو زدید و مارش دادید بهش اونم رفت ؛ یاشار هم که فعلا برگشته پیش رفقای قدیمیش تگ شده باهاشون الکی بهونه آورد آرمین اکانت رو فارم کرده آبروم رفته ! اگر اینا رو بهونه های خوبی برای ترک زدن میدونید بگید تا ما هم روشن بشیم یه وقت فکرای بد بد نکنیم ؛) معرفت دُرّ گرانیست به هر کس ندهندش ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط son from paradise نمایش پست ها
    متن چت مال کیه
    اسم نمیارم ؛ معلومه دیگه ... به اصطلاح فرمانروای سابق و جدید نابودگران ؛)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط the-king1- نمایش پست ها
    نه بابا؟؟؟؟
    نابودگران منحل 13 بن؟؟؟؟
    نابودگران منحل نشده عزیزم ؛)

11. Top | #40

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 95
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    376 بار در 199 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام

باز دن۱ چه خبره؟

یعنی* ۱ راند نمی*شه بدون درد سر بازی کرد؟

صفحه 4 از 22 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین