• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617
نمایش نتایج: از 161 به 162 از 162

موضوع: قهرمانی با خفت ارزش داره؟؟؟

1. Top | #1

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

قهرمانی با خفت ارزش داره؟؟؟

باسلام.
    به نظرشما قهرمانی با خفت ارزش داره؟؟؟؟
    ببینید من مشکلم اصلا با روح دزدی نیست. من میگم شماکه نمیتونین و زورتون نمیرسه روح بزنین خب کار درستی میکنید تلاش میکنید که روح بدزدید ولی دیگه چرا هرجا میشینید میگید ما بهترینیم. این زور داره بخدا.
    بعدشم اگه به فرض محال تونستین روح بدزدین و قهرمانم شدید برید بگید قهرمانید.
    تا اینجاکه موفق نشدید روحی بدزدین ولی خب بازم تلاش کنین منم براتون دعا میکنم موفق باشید.¹4²
    حالا آیا از نظر شما درسته فلان قبیله روح که نمیتونه بزنه روحم که عمرا بتونه بدزده بعد هرجا میشینه میگه ما قهرمانیم.
    به نظر شما این قهرمانی خفت نداره؟؟؟
    قهرمانیی که فقط در حد حرف هستش.

یه نکته هم بگم دنیا6 همش یک روز مونده حتی با روح دزدی هم باز الموت قهرمانه.

فایل پیوست 1224

2. کاربر زیر از eadaneh برای ارسال این پست تشکر کرده است:

dehfree (06-22-2015)

3. Top | #161

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : قهرمانی با خفت ارزش داره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط king_selectiv نمایش پست ها
    سلام.آقا یکی به ما بگه این آقای صارمی کی هستن. بگین آکانتهایی که باهاش بازی کرده چیه؟سابقش به کی برمیگرده؟و هرچیزی که بتونه کمکمون کنه بیشتر بشناسیمش
    ایشونم یکی مثل همه حرفه ای های بازی.

4. Top | #162

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : قهرمانی با خفت ارزش داره؟؟؟

خیلی خواستم چیزی نگم ولی نمیشه
    من از رو فریبرز شرمنده شدم که 20 روز آخر به دلیل مسائل خونوادگی نتونستم به بازی ادامه بدم و الانم فقط واسه حفظ جو آروم تو خونه و اینکه کل خونوادم با بازی کردن من مشکل دارن فقط ساعت 2 نصف شب تا 3 میام که همه خوابن یه سر به فروم میزنم و مطالب دوستان رو میخونم .
    از اینا گذشته نمیدونم نگار تو که ادعات میشه پس چرا حتی از صحبت حتی تو فروم هم پشت اسم یکی دیگه قایم میشی یه بار میگی من یکی دیگه هستم بعدش میای میگی الان نگارم شنیدم درباره من حرف میزنین اومدم ببینم چه خبره . بابا ما زغال فروشیم دیگه بس کن خواهشا
    همه پیام ها رو تا تونستم خوندم کسی نگفته به همه شماره بده که ثابت کنی دختری گفتا بیا تو همین یاهو voice بده ببینیم یا به جز اون 4 تا عکس جعلی یه عکس دیگه بده . شما که از اون دخترای متعصب مذهبی نیستی همه هم عکساتو دیدن یه عکس دیگه مشکلی درست نمیکنه
    این از مسئله پسر بودن و دو رو بودنت که واسه همه رو شده ولی درست نمیشی تو و کوتاه نمیای و با یه پیام احساساتی باز میزنی کوچه علی چپ

مسئله بازی کی بهتره هم نیازی نیست توضیح داده بشه . هر کی تو این فروم بیاد فقط اسم رادورو بعضی دوستان دیگه رو ببینه حتی از این که اسم تو رو اونطرف مساوی بزاره شرمش میاد اصلا قابل مقایسه نیستی . تنها ضعف رادور نسبت به تو ضعف تو مخ زنی پسراست )
    همه دیدن که هر چی از قبیله اخراج میکریم باز جاسوس تو قبیله داشتی و هر کاری فریبرز میکرد 10 دقیقه بعدش تکرار میکردی حتی اون به هر چی امتیاز مهارت میداد تکرار میکردی درست مثل طوطی .
    اون واسه روح دزدی فیک میزد تو ندونسته فیک میزدی حتی فیک پاکسازی پس ادعا نکن

میگی قبیله توان روح زدن نداره و فقط روح دزدی میکنه اولا این خفت نیست با سربلندی میگیم افتخاره که بتونی بدزدی . کسی هم ننشسته بگه بهترینه شمایین که کل انجمن رو هر هفته پر میکنین . فقط اینو بهت بگم اگه رادور کل این 5 ماه رو خودش بازی میکرد و مسافرتا و مشکلاتش نبود همون وسط راند ریست میکردی . خوبه همه دیدن 10 روز رفت مسافرت 3 نفره ریختین روش ولی نتونستین ارتششو بزنین . منم که فقط تفریحی اومده بودم و اصلا نمیخواستم بازی کنم وقتی دیدم همه بازیکنای اصلیش دارن به دلیل مشکلاتشون میرن با هزار تا مشکل کاری و خونوادگی وایسادم تا تنها نمونه و هفته ای 1 بار یا دو هفته ای یه بار مارش 1 میزدم ولی متاسفانه با جریانی که خود فریبرز تو جریانه نتونستم تا آخرش باشم ،پس نگو توانشو نداشتیم . و با افتخار با بازیکنایی که اکثرا راند اولشون تو بازی بود تونست از همشون بازیکنایی بسازه که هر کدومشون الان میتونن یه الموت بزنن واسه خودشون ، بری بپرسی بد نیست .

کاش روزی برسه که قبایل هر کاری بکنن واسه جذب نیرو ، ولی این کار مد نشه که برای جذب 4 تا بازیکن اشک آدمو در بیارن و از ترفندای کثیف استفاده شده چون این بازی به اندازه کافی ترفند تقلب و کثیف توش اومده و اشباء شده که خیلیا دیگه چشم بازیو ندارن و ترک میکنن دیگه بعضیا هم با کارشون به لجن میکشونن . و تازه ادعاشون سقف آسمونو پاره میکنه .
    راستی نگار سر پل صراط که جلومو گرفتی حداقل قیافتو میبینیم دیگه
    نری پشت یکی دیگه قایم شی ها چون تا حالا به 10000 اسم و 10000 اکانت اسم تو توش بود . به هر کی هم یه آدیتو میدی
    خدا بخیر کنه خودت فراموشت نمیشه ؟؟

تو پستهات نوشتی " همینه دیگه ایرانی بی ظرفیته " ببخشید آمریکایی بودی شما ستاره هاتو ندیدیم . بعضی جاها هم که با زبون سوم شخص از طرف نگار صحبت میکنی بعضی وقتا اول شخص از طرف نگار . بگو با کی الان صحبت میکنیم تکلیف مشخص شه نگار یا دوست نگار )

با خدا رو شکر هر تاپیکی زدی 2 تا موافق نداشتی که تاییدت کنن و واسه همه شناخته شده ای دیگه من چی بگم که کسی ندونه

موفق باشید و یه بار دیگه از داش فریبرز که مجبور شدم 20 روز آخر واقعا دست تنهاش بزارم و بقیه بچه ها معذرت بخوام و واقعا چاره ای نداشتم . الانم نمیتونم پای سیستم باشم ولی خدا رو شکر تا 2 ماه دیگه وضعیتم درست میشه و اگه فریبرز بخواد راند بعد تو هر دنیایی باشه حاظرم 24 ساعته شاگردیشو کنم

یا حق

عقل گفت که دشوارتر از مردن چیست ؟

عشق فرمود فراق از همه دشوارتر است .

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617